Breaking News
recent

Kalender Eurovisiesongfestival 2017.

Bekijk hier welk land wanneer zijn kandidaat voor het komende Eurovisiesongfestival bekend maakt. 
01 oktober 20:35: Armenia Eerste auditieronde Depi Evratesil (resultaten)
08 oktober 20:35: Armenia Tweede auditieronde Depi Evratesil (resultaten)
15 oktober 20:15: Armenia Derde auditieronde Depi Evratesil (resultaten)
21 oktober 10:50: Cipru Bekendmaking kandidaat Cyprus (verslag)
22 oktober 20:15: Armenia Tweede ronde Depi Evratesil (1) (resultaten)
29 oktober 17:30: Țările de Jos Bekendmaking kandidaat Nederland (verslag)
29 oktober 20:15: Armenia Tweede ronde Depi Evratesil (2) (resultaten)
05 november 20:15: Armenia Tweede ronde Depi Evratesil (3) (resultaten)
12 november 20:15: Armenia Tweede ronde Depi Evratesil (4) (resultaten)
19 november 20:15: Armenia Derde ronde Depi Evratesil (1) (resultaten)
21 november 22:00: Republica Macedonia Bekendmaking kandidaat Macedonië (verslag)
22 november 16:30: Belgia Bekendmaking kandidaat België (verslag)
23 november 12:00: Finlanda Bekendmaking artiesten UMK 2017 (verslag)
26 november 20:15: Armenia Derde ronde Depi Evratesil (2) (resultaten)
30 november 09:30: Suedia Bekendmaking kandidaten Melodifestivalen 2017 (verslag)
30 november 18:00: Belarus Bekendmaking kandidaten Wit-Rusland (verslag)
03 december 20:00: Armenia Vierde ronde Depi Evratesil (verslag)
04 december 18:30: Slovenia Bekendmaking kandidaten EMA 2017 (verslag)
05 december 11:00: Azerbaidjan Bekendmaking kandidaat Azerbeidzjan (verslag)
05 december 17:00: Elveția Bekendmaking kandidaten Die Entscheidungsshow 2017 (verslag)
08 december 13:00: Ungaria Bekendmaking kandidaten A Dal 2017 (verslag)
10 december 19:00: Armenia Eerste liveshow Depi Evratesil (verslag)
12 december 21:35: Italia Bekendmaking artiesten SanRemo Festival 2017 (verslag)
16 december 21:00: Irlanda Bekendmaking kandidaat Ierland (verslag)
17 december 20:00: Armenia Halve finale Depi Evratesil (verslag)
19 december 08:00: Austria Bekendmaking kandidaat Oostenrijk (verslag)
21 december 21:00: Albania Eerste halve finale Festivali i Këngës (verslag)
21 december 21:30: Malta Bekendmaking kandidaten Malta Eurovision Song Contest 2017 (verslag)
22 december 21:00: Albania Tweede halve finale Festivali i Këngës (verslag)
23 december 21:00: Albania Finale Festivali i Këngës (Verslag)
24 december 18:30: Armenia Finale Depi Evratesil (verslag)
28 december 18:00: Lituania Bekendmaking kandidaten Eurovizijos 2017 (verslag)
29 december 16:00: Muntenegru Bekendmaking kandidaat Montenegro (verslag)
02 januari 20:00: Israel Eerste voorronde Rising Star (1) (verslag)
03 januari 20:00: Israel Eerste voorronde Rising Star (2) (verslag)
06 januari 07:00: Germania Bekendmaking kandidaten Unser song fur Kiev (verslag)
07 januari 20:00: Lituania Eerste ronde Eurovizijos 2017 (1) (verslag)
09 januari 20:00: Israel Eerste voorronde Rising Star (3) (verslag)
12 januari 21:30: Spania Bekendmaking kandidaten Objetivo Eurovision (verslag)
13 januari 11:00: Letonia Bekendmaking kandidaten Supernova 2017 (verslag)
13 januari 16:00: Grecia Bekendmaking kandidaat Griekenland (verslag)
14 januari 19:30: Ungaria Eerste voorronde A Dal 2017 (verslag)
14 januari 20:00: Lituania Eerste ronde Eurovizijos 2017 (2) (verslag)
16 januari 20:00: Israel Eerste voorronde Rising Star (4) (verslag)
17 januari 16:00: Ucraina Bekendmaking kandidaten Oekraïne (verslag)
19 januari 13:00: Danemarca Bekendmaking kandidaten Denemarken (verslag)
20 januari 17:00: Georgia Finale Georgische voorronde (verslag)
20 januari 20:00: Belarus Finale in Wit-Rusland (verslag)
20 januari 21:30: Islanda Bekendmaking kandidaten IJsland (verslag)
21 januari 20:00: Lituania Eerste ronde Eurovizijos 2017 (3) (verslag)
22 januari 10:00: Republica Moldova Bekendmaking kandidaten Moldavië (verslag)
23 januari 11:30: Regatul Unit Bekendmaking kandidaten Verenigd Koninkrijk (verslag)
24 januari 20:00: Israel Eerste ronde Rising Star (verslag)
27 januari 20:30: Regatul Unit Finale Eurovision: You Decide  (verslag)
28 januari 20:00: Lituania Eerste ronde Eurovizijos 2017 (4) (verslag)
28 januari 19:30: Ungaria Tweede voorronde A Dal 2017 (verslag)
28 januari 20:00: Finlanda Finale Uuden Musiikin Kilpailu 2017 (verslag)
30 januari 20:00: Israel Eerste kwartfinale Rising Star (verslag)
31 januari 11:00: Bekendmaking indeling halve finale Eurovisiesongfestival (verslag)
04 februari 18:00: Ucraina Eerste voorronde in Oekraïne (verslag)
04 februari 19:30: Ungaria Derde voorronde A Dal 2017 (verslag)
04 februari 20:00: Suedia Eerste voorronde Melodifestivalen (verslag)
04 februari 20:00: Lituania Vijfde aflevering Eurovizijos 2017 (verslag)
05 februari 20:05: Elveția Finale Die Entscheidungsshow (verslag)
05 februari 20:25: Letonia Eerste voorronde Supernova (verslag)
06 februari 20:00: Israel Eerste halve finale Rising Star (verslag)
07 februari 10:00: Norvegia Bekendmaking kandidaten Noorwegen (verslag)
07 februari 20:35: Italia Eerste avond Sanremo Festival 2017 (verslag)
08 februari 20:35: Italia Tweede avond Sanremo Festival 2017 (verslag)
09 februari 18:00: Franța Bekendmaking kandidaat en nummer Frankrijk (verslag)
09 februari 20:15: Germania Finale Unser Song 2017 (verslag)
09 februari 20:35: Italia Derde avond Sanremo Festival 2017 (verslag)
10 februari 19:30: Ungaria Eerste halve finale A Dal 2017 (verslag)
10 februari 20:35: Italia Vierde avond Sanremo Festival 2017 (verslag)
11 februari 18:00: Ucraina Tweede voorronde in Oekraïne (verslag)
11 februari 19:00: Polonia Bekendmaking kandidaten Polen (verslag)
11 februari 19:30: Ungaria Tweede halve finale A Dal 2017 (verslag)
11 februari 20:00: Suedia Tweede voorronde Melodifestivalen (verslag)
11 februari 20:00: Lituania Zesde aflevering Eurovizijos 2017 (verslag)
11 februari 20:35: Estonia Eerste halve finale Eesti Laul (verslag)
11 februari 20:40: Italia Finale Sanremo Festival 2017 (verslag)
11 februari 22:05: Spania Finale Objetivo Eurovision 2017 (verslag)
12 februari 20:00: România Bekendmaking kandidaten Roemenië (verslag)
12 februari 20:25: Letonia Tweede voorronde Supernova (verslag)
13 februari 20:00: Israel Finale Rising Star (verslag)
15 februari 18:00: Republica Cehă Bekendmaking kandidaat Tsjechië (verslag)
17 februari 10:00: Croația Bekendmaking kandidaat Kroatië (verslag)
17 februari 20:00: Slovenia Eerste halve finale EMA 2017 (verslag)
18 februari 18:00: Ucraina Derde voorronde in Oekraïne (verslag)
18 februari 19:30: Ungaria Finale A Dal 2017 (verslag)
18 februari 20:00: Suedia Derde voorronde Melodifestivalen (verslag)
18 februari 20:00: Lituania Zevende aflevering Eurovizijos 2017 (verslag)
18 februari 20:00: Slovenia Tweede halve finale EMA 2017 (verslag)
18 februari 20:30: Polonia Finale Krajowe Eliminacje (verslag)
18 februari 20:35: Estonia Tweede halve finale Eesti Laul (verslag)
18 februari 21:00: Malta Finale Malta Eurovision Song Contest 2017 (verslag)
19 februari 20:25: Letonia Halve finale Supernova (verslag)
19 februari 22:30: Portugalia Eerste halve finale Festival da Canção (verslag)
24 februari 18:40: Republica Moldova Halve finale O melodie pentru Europa (verslag)
24 februari 20:00: Slovenia Finale EMA 2017 (verslag)
25 februari 18:00: Ucraina Finale in Oekraïne (verslag)
25 februari 18:40: Republica Moldova Finale O melodie pentru Europa (verslag)
25 februari 20:00: Danemarca Finale Melodi Grand Prix (verslag)
25 februari 20:00: Suedia Vierde voorronde Melodifestivalen (verslag)
25 februari 20:00: Lituania Achtste aflevering Eurovizijos 2017 (verslag)
25 februari 21:00: Islanda Eerste halve finale Söngvakeppin (verslag)
26 februari 19:30: România Halve finale Eurovision România (verslag)
26 februari 20:25: Letonia Finale Supernova (verslag)
26 februari 22:30: Portugalia Tweede halve finale Festival da Canção (verslag)
27 februari 10:00: Bekendmaking presentatoren Eurovisiesongfestival 2017 (verslag)
27 februari 19:30: Serbia Bekendmaking kandidaat Servië (verslag)
28 februari 08:00: Austria Bekendmaking nummer Nathan (verslag)
01 maart 19:00: Cipru Bekendmaking nummer Hovig (verslag)
02 maart 14:00: Croația Bekendmaking nummer Jacques Houdek (verslag)
03 maart 11:00: Țările de Jos Bekendmaking nummer O'3GNE (verslag)
04 maart 18:00: Estonia Finale Eesti Laul 2017 (verslag)
04 maart 20:00: Suedia Herkansingsronde Melodifestivalen (verslag)
04 maart 20:00: Lituania Negende aflevering Eurovizijos 2017 (verslag)
04 maart 20:45: Islanda Tweede halve finale Söngvakeppin (verslag)
05 maart 19:30: România Finale Eurovision România (verslag)
05 maart 22:30: Portugalia Finale Festival da Canção (verslag)
06 maart 21:00: Grecia Griekse nationale finale (verslag)
07 maart 07:00: Australia Bekendmaking kandidaat en nummer Australië (verslag)
07 maart 17:00: Republica Cehă Bekendmaking nummer Martina Bárta (verslag)
07 maart 23:00: Belgia Bekendmaking nummer Blanche (verslag)
09 maart 20:00: Israel Bekendmaking nummer Imri Ziv (verslag)
10 maart 13:00: Irlanda Bekendmaking nummer Brendan (verslag)
10 maart 18:00: Muntenegru Bekendmaking nummer Slavko Kalezić (verslag)
10 maart 20:15: Republica Macedonia Bekendmaking nummer Jana (verslag)
11 maart 10:30: Azerbaidjan Bekendmaking nummer Dihaj (verslag)
11 maart 18:00: Serbia Bekendmaking nummer Tijana (verslag)
11 maart 20:00: Suedia Finale Melodifestivalen (verslag)
11 maart 20:00: Norvegia Finale Melodi Grand Prix 2017 (verslag)
11 maart 20:00: Lituania Finale Eurovizijos 2017 (verslag)
11 maart 20:45: Islanda Finale Söngvakeppin 2017 (verslag)
12 maart 18:00: San Marino Bekendmaking kandidaat en nummer San Marino (verslag)
12 maart 20:30: Rusia Bekendmaking kandidaat en nummer Rusland (verslag)
13 maart 10:00: Bulgaria Bekendmaking kandidaat en nummer Bulgarije (verslag)
13 maart 20:00: Albania Bekendmaking nummer Lindia (verslag)
18 maart 18:00: Armenia Bekendmaking nummer Artsvik (verslag)
Geen nationale selecties bekend

09 mei: 21:00 Eerste halve finale Eurovisiesongfestival
11 mei: 21:00 Tweede halve finale Eurovisiesongfestival
13 mei: 21:00 Finale Eurovisiesongfestival
Eurosongland. Mogelijk gemaakt door Blogger.